Business Language – курси англійської мови в Харкові

англійська моваВелика кількість людей, які вивчали іноземні мови в школах та інститутах, стикаються з тією проблемою, що їм надають не повний курс. І в підсумку такі люди закінчують навчання, так і не вивчивши іноземну мову, на уроки якої вони ходили протягом п’яти років.  На жаль, у наш час багато людей можуть зіткнутися з подібними проблемами.

А якщо після навчання в інституті людина для того щоб вивчити англійську вирішує записатися на окремі курси, то вона може зіткнутися з тим що навіть після закінчення платних курсів, вона не буде знати англійську досконало.  Це пов’язано з тим, що людина не може правильно підібрати під свої особливості курси англійської мови.  І через це деякі люди кидають ідею вивчення іноземних мов і ніколи більше до неї не повертаються.

Але вихід є завжди, навіть у цій ситуації. Ви можете записатись на курси англійської в Харкові, які проводяться на дуже зручних умовах.  Клуб іноземних мов “Business Language” піклується про кожного учня незалежно від віку і роду його діяльності.

Мало того, що існує багато груп, що приступають до занять в різний час, так ще і є можливість вибрати більш зручний час для вас особисто і приходити на заняття тоді, коли вам буде зручно.

Англійська викладається всім, не важливо, який у вас рівень знань в цьому напрямі.  Професіонали своєї справи, кращі викладачі дадуть всі необхідні знання та навички, які надалі дозволять вам вільно спілкуватися, наприклад, під час поїздки у відпустку закордон.

Ви зможете використовувати для себе і своєї творчості, своєї роботи зарубіжні видання, які не перекладені на вашу рідну мову.  Ви зможете в комфортних умовах вивчити англійську для того, щоб рухатись по кар’єрній драбині, підвищитися на посаді.  Ви зможете спілкуватися і отримувати знання, ділитися досвідом з іноземними колегами.

Англійська мова та її знання ламає безліч перепон на шляху до вашого розвитку в будь-якій сфері життя, а клуб “Business Language” із задоволенням допоможе це реалізувати.

Для цього лише потрібно заповнити заявку на навчання на сайті в он-лайн режимі, зателефонувати і записатись по телефону, звернутися за допомогою Skype або прийти в офіс і заповнити анкету там.

Рівні навчання англійської мови

Програма навчання школи “Business Language” приведена у відповідність з британською системою рівнів знання англійської мови.  Існують такі рівні, вивчення кожного з яких триває 6 місяців:

Starter – рівень для початківців з “нуля”.  Спеціально розроблений для дорослих, які ніколи раніше не вивчали англійську мову і бажають в короткий термін опанувати основи граматики, усного та писемного мовлення.

Elementary – рівень для тих, хто колись вивчав мову, але забув її.

Pre-Intermediate – рівень для тих, хто хоче вивчити мову більш поглиблено.

Intermediate – курс для тих, хто вивчав мову протягом досить тривалого часу.

Upper-Intermediate – вільне володіння розмовною мовою в різних ситуаціях, великий словниковий запас, повне знання граматики, можливість читати неадаптовану літературу.

Advanced – рівень для людей, які серйозно захоплюються англійською.

Proficiency – для справжніх фанатів і викладачів інших курсів, які бажають поглибити свої знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*