Друга освіта – потрібна чи ні?

Друга освітаОтримання другої освіти в наш час необхідно тим, хто вже визначився чого він хоче від життя і від професії. Вона допомагає знайти знання в тій сфері, яка буде найбільш корисною людині, яка бажає просунутися по кар’єрних сходах.

Вища освіта в нашій країні обов’язковою не є. Цю фразу любили повторювати викладачі, які не бажали ставити залік або іспит, натякаючи на те, що робота знайдеться для всіх, і двірник – це теж професія. Тим не менш, всі розуміють, що тільки маючи за своєю спиною п’ять або шість років вузу можна знайти роботу, яка в майбутньому приведе до фінансової незалежності.

Якщо ж перша освіта вже здобута, і успіхи в кар’єрі вже є, завжди є сенс задуматися над отриманням другої освіти саме в тій сфері, де людина хоче розвиватися. Так як більшість людей визначаються з майбутньою професією в 16-17 років, то дуже часто отримана освіта в результаті не відповідає вимогам сучасного ринку. Домігшись певного положення, наприклад, у сфері інформаційних технологій, багато людей не можуть рухатися далі по кар’єрних сходах через відсутність досвіду адміністрування та менеджменту. Саме тому існують програми Master of Business Administration, що допомагають як топ-менеджерам, так і просто людям з досвідом роботи в цікавій для них сфері здобути профільну освіту для того щоб зайняти керівні позиції.

Отже, для професійного зростання та успішної кар’єри магістратура в Україні необхідна. Вона дасть знання в тій сфері, яка буде найбільш корисною людині, яка бажає істотно просунутися по кар’єрних сходах.