Курси іноземних мов для дітей

Курси іноземних мовЗнання іноземних мов в даний час дуже актуально для кожної людини. Найбільш затребуваним мовою є англійська, потім німецька та французька. У цій статті ми спробуємо розібратися з якого віку почати навчати дітей, як вибрати іноземні мови для дітей і які існують критерії у виборі мовних курсів.

Думки фахівців

Зараз побутують різні думки серед психологів з приводу раннього навчання дітей іноземним мовам. Одні вважають, що потрібно раніше, оскільки у маленьких дітей краще розвивається пам’ять, мова, уява. Якщо вдома батьки розмовляють іноземною мовою, то діти звикають до її звучання, слухають і запам’ятовують. Інші стверджують, що не слід примушувати дитину силою вивчати іноземні мови і не відбирати у них дитинство.

З якого віку можна навчати дитину іноземній мові?

Наукою доведено, що мозок дитини найбільш сприйнятливий до навчання іноземних мов у віці від 3 до 10 років. Лінгвісти, займаючись з дітьми впродовж багатьох років, дійшли висновку, що діти 5-8 річного віку легше освоюють іноземні мови. Такі діти добре знають рідну мову і мають чималий словниковий запас. Більшість батьків все ж вважають, що дитинство має бути безтурботним і починати навчатися треба з шкільного віку. Тому вам самим доведеться вирішувати з якого віку розпочати навчання, при цьому бажано враховувати відгуки про языковые курсы киев http://www.univerpl.com.ua/ru/kursi_polskogo_yazika.html для дітей від інших батьків і фахівців.

Як вибрати викладача?

Вибрати хорошого викладача для дитини завдання непросте. У нього має бути вища лінгвістична освіта, достатній досвід роботи, свої методики навчання дітей. Викладач повинен вміти спілкуватися з дітьми, мислити творчо, цікаво проводити заняття. Намагайтеся вибрати курси поблизу вашого будинку, щоб зручно було добиратися. Саме приміщення повинне бути чисте, акуратне і мати сучасний вигляд. Нові меблі, зручні дошки з маркерами, сучасна офісна техніка – всі ці умови створюють комфортну обстановку і сприятливо впливають на засвоєння матеріалу.

Методика навчання

Найефективнішою методикою є принцип поетапного навчання, коли матеріал подається поступово, починаючи з простого до складного. Принципи орієнтовані на слух, зір, розмовну мову і тактильне відчуття. Однак, найприйнятнішою формою навчання вважається ігрова форма. Дітям пропонуються аудіоматеріали, перегляд відеоуроків і мультфільмів. Діти вчать нові слова, слухають їх вимову, повторюють вголос, дивляться картинки з іноземними словами, таким чином, запам’ятовуючи їх.

Рекомендації батькам:
• Якщо ваша дитина не хоче вивчати іноземні мови, не змушуйте її силоміць, постарайтеся зацікавити, щоб вона сама виявила бажання вчитися.
• Не сваріть дитину, якщо у неї не виходить швидко засвоїти знання.
• Добре, якщо уроки проходять у певний час, але скільки часу вони будуть займати це залежить вже від самої дитини.
• Обов’язково хваліть дитину за досягнуті успіхи.

Одна думка про “Курси іноземних мов для дітей”

  1. Основною методикою вивчення іноземної мови для дітей є ігрова: сновна для дошкільного віку (від 3 до 7 років). Всі заняття відбуваються в ситуації «начебто»: начебто потрапили в казку, відправилися в подорож, прийшли в гості до лисички і т.п. Будь-яку тему можна обіграти, головне – використовувати більше наглядних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*