Прорив у науці: вчені створили «діру в часі»

Спотворення в часіСпотворення в часі – тепер не просто елемент фантастичних фільмів, а реальність. Після тривалих експериментів американські фізики заявили про те, що їм вдалося створити «діру в часі». Дослідження проходили в університеті Пердью. Вчені стверджують, що створили «діру в часі», через яку пропустили світловий імпульс. Доказом реальності такого явища став факт спотворення світлового імпульсу.

Дане відкриття, на жаль, ще не призведе до можливості подорожувати в часі. Ефект «дірки в часі» використовуватиметься у сфері зв’язку та безпеки. Створення цього явища було спрямованим на забезпечення каналу зв’язку, який не буде прослуховуватися навіть найбільш вдосконаленими апаратами.

За словами вчених, ефект «дірки у часі» змусить «зникнути» певні фрагменти звукового сигналу. Таким чином, звукове послання буде надіслано одержувачу непомітно для інших. Для того, щоб почути послання, необхідно витягти захований фрагмент із «дірки» за допомогою спеціальної оптичної системи.

Таке відкриття має величезне значення для національної безпеки. Зловмисники не зможуть перехопити секретну інформацію, оскільки неможливо визначити навіть час відправки звукового сигналу.