Розведення шиншил – вигідний бізнес

ШиншилаШиншила – це невеликий красивий пухнастий звір. Її розведенням в домашніх умовах займаються заради отримання високоякісного хутра, а також смачного м’яса, яке володіє корисними і цілющими властивостями.

Лікарі і дієтологи рекомендують вживати в їжу м’ясо шиншили людям, які страждають склерозом і туберкульозом. Конкуренція в даній галузі невелика, при тому, що попит на продукцію істотно перевищує пропозицію. В даний час вже склалися сприятливі умови для заняття бізнесом з вирощування шиншил з метою їх подальшого продажу.

Чи вигідно вирощувати шиншили в домашніх умовах?

Якщо ви серйозно вирішили зайнятися даним видом бізнесу, то вам необхідно подбати про створення спеціальної ферми для шиншил. Якщо ви розраховуєте вирощувати даних звірків в домашніх умовах, організувати масштабне виробництво, яке приносить серйозний дохід у вас навряд чи вийде. Тому що в зазначених умовах ви зможете вирощувати не більше трьох-чотирьох особин. Щоб розмножити їх піде дуже багато часу, оскільки самка шиншили, найчастіше виношує тільки 1 дитинча.

Відповідно, з такою продуктивністю даної тварини серйозного бізнесу на вирощуванні та продажу шиншил не збудувати. Найкращим рішення даної проблеми буде створення спеціалізованої ферми, закупівля великої кількості шиншил, для початку хоча б 50 особин.

Як організувати міні-ферму. Що для цього потрібно?

Для організації невеликої ферми з вирощування шиншил необхідно підібрати приміщення загальною площею 25 – 30 квадратних метрів. У ньому слід забезпечити оптимальні умови на утримання звірків, зокрема температура повітря повинна становити + 18-20 градусів, при цьому вологість повітря – 55-60%.

Не можна допускати потрапляння в приміщення прямих сонячних променів, щоб не пошкоджувалося хутро тварин. Далі купують спеціальні клітки, поїлки, а також бункерні годівниці. У клітці обов’язковою повинна бути наявність ємності з піском, так як, використовуючи пісок, шиншилла чиститься.

Стандартні клітки для вирощування шиншил роблять з оцинкованої сітки перетином 1,5 на 2 см. А її мінімальна висота, відповідно, має становити від 40 до 45 см. Занадто низькі клітки можуть стати причиною травмування тварин.

Поїлка і годівниця встановлюється в передній частині клітки, біля дверей. На задній стінці монтується лежак. Під клітки укладають піддони, які заповнюються тирсою. Це необхідно для підтримки чистоти.

Чим годувати шиншилу в домашніх умовах?

В якості корму для шиншил чудово підходить сушена зелень, овочі і фрукти, м’ясо кісткове борошно, насіння пшениці, ячменю, кукурудза, а також бобові: горох, сочевиця, квасоля.

Категорично не можна давати у великій кількості шиншилам горіхи та насіння соняшнику, так як у них міститься велика кількість жирів, зайве їх вживання може призвести до появи у шиншил розладу кишечника і дисбактеріозу.

Розведення і реалізація

Поговоримо трохи про розмноження шиншил. Статевої зрілості вони досягають у 5 місяців, але все ж, перший раз їх злучати рекомендується в 10 місячному віці. Самка шиншили може народжувати три рази на рік. У неї буває від 1 до 4 дитинчат.

Що стосується реалізації готової продукції, то заробляти можна не тільки на продажу хутра і м’яса, а також продавати окремих звірків любителям екзотичних тварин або в зоомагазин.

Одна думка про “Розведення шиншил – вигідний бізнес”

  1. Розведення шиншил – вигідний і нескладний бізнес. Масове будівництво шиншилових ферм в Україні спостерігається вже кілька років поспіль. Але перш ніж купити племінних шиншил потрібно підготувати і обладнати спеціальними полігамними (фермерськими) клітками Вашу міні-ферму. Саме у плануванні і обладнанні Вашої ферми допоможе майстерня по виготовленню кліток “ChinchillaCage”. Ми технологічно правильно і грамотно розставимо клітки по Вашому приміщенню, все детально розмалюємо і дамо всі необхідні рекомендації, щоб Ваша шиншилова ферма відповідала всім санітарно-гігієнічним вимогам.
    Наш Ютуб канал: https://goo.gl/enkRW5
    Тел: 096-243-06-80, 063-264-98-02

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*