Що робити, якщо у вас мало хороших англомовних публікацій?

англомовні публікаціїЯкщо у вас мало (або взагалі немає) англомовних публікацій, то можна виконати наступний трюк: ви самі перекладаєте на англійську мову статтю, опубліковану у нас на українській, набираєте її в LaTeX і публікуєте в електронному архіві http://arXiv.org (це безкоштовний архів статей, де без рецензій хто завгодно публікує що завгодно з фізики або математики). При цьому вказуєте, що вона вже опублікована в такому-журналі (причому його російську назву пишете на англійській). І згодом завжди можете на неї посилатися, вказуючи при цьому лінк на електронний варіант.

Зауважу, що arXiv.org (і купа його дзеркал у всьому світі) – це вже якийсь стандарт, на нього посилаються нарівні з журналами. До речі, таке бажано виконати взагалі з усіма вашими англомовними електронними варіантами статей, незалежно від того, де вони були (або не були) опубліковані. Там внизу є help , розуму великого не треба для цього. Ефект буде обов’язково, люди реально читають цей архів і вашу статтю побачать (якщо, звичайно, в тому, чим ви займаєтеся, є якийсь сенс).

Ну, і, нарешті, ясно, що всі ваші неопубліковані англомовні тексти треба включити в список публікацій в графу Submitted, теж даючи посилання на їх електронні варіанти в arXiv.org.