Як купити диплом?

Навчання в очній аспірантуріДе купити диплом технікуму, коледжу або ВНЗ без ризику, з гарантією якості і чесності? Ці питання турбують багатьох, адже сьогодні купити диплом ВУЗу, або купити атестат – це не просто примха, а часто – необхідність. Почнемо з питання «де купити?». Сьогодні більше можливостей надає інтернет. Купівля диплома в інтернеті більш зручна, і безпечна (немає вірогідності того, що вас ніжно візьме за руку представник доблесної міліції). Але купівля в інтернеті містить іншу небезпеку: неякісне виготовлення диплома або ж, невиконання замовлення за вже сплачені гроші. Попросту – «кидалово».

Як придбати диплом, не ризикуючи? Купуючи диплом в інтернеті, будьте гранично уважні, і не спокушайтеся першою-ліпшою пропозицією. Уважно вивчіть пропозиції фірми, відгуки клієнтів. Якщо є сторінка з питаннями і відповідями – прекрасно, там можна почерпнути багато корисної інформації. Крім того, не полінуйтеся вивчити відгуки про фірму на різних тематичних форумах. Зрозуміло, що наявність негативних відгуків змусить вас задуматися.

Ще одна відмінна ознака чесних фірм – робота без передоплати, або за частковою передоплатою (це крайній випадок). Такі фірми точно не залишать вас ні з чим, так як до самого отримання диплома ви нічого не платите, або ж, платите дуже мало. Що стосується якості дипломів, то тут відгуки клієнтів – найголовніша характеристика. Крім того, порядні фірми пропонують переглянути макет готового диплому, і тільки після цього відправляють вам документ. Якщо потрібного бланка у фірми немає, вас попросять надіслати відсканований зразок потрібного документа. При цьому вас попередять відразу про наявність, або відсутність необхідних бланків.

Відправка документа може проводитися різними способами, і багато що залежить від того, де ви живете. Це може бути доставка кур’єром «з рук в руки», доставка транспортом (наприклад, поїздом, через провідника), поштова доставка післяплатою. Варіантів багато, так само, як і варіантів оплати.

Покупка дипломів в метро та інших місцях, або особиста покупка. Тут маса переваг. Ви відразу бачите, який диплом вам пропонують, ви можете оцінити його якість. Ви можете навіть поторгуватися (ну куди ж без цього), і заплатити гроші, будучи повністю впевненим у якості диплома або атестата. Вам не доведеться довго чекати, диплом – ось він, тільки й чекає, коли його куплять. Цей спосіб покупки має істотний недолік, який може перекреслити всі достоїнства. Це – ймовірність бути затриманим нашою доблесною міліцією прямо під час покупки. Зрозуміло, що гірші наслідки чекають продавця, а й вам буде не надто приємно. На питання де і як купить диплом Украина, можна впевнено відповісти: в інтернеті. Безпечніше, надійніше, звичайно ж, при правильному виборі фірми.

Однак найбільш надійний спосіб (правда найбільш трудомісткий) – оплата за навчання в ВУЗі, здача іспитів, захист диплому. Рекомендуємо вам отримувати диплом таким чином.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*