Як правильно вибрати курси англійської мови?

курси англійської мовиОволодіти англійською мовою – завдання не легке, особливо без чиєїсь допомоги. Тому все більшої популярності набирають спеціальні курси англійської мови. І не дивно. Це найефективніший і надійний спосіб отримати потрібні знання.

Новачки часто стикаються з проблемою вибору курсів. Адже їх існує величезна кількість, і які кращі – одразу зрозуміти важко.

Які бувають курси?

  1. Класичні курси – передбачають комплексний підхід, на заняттях поступово підвищується рівень ваших знань з граматики, фонетики, лексики та розмовної мови.
  2. Розмовні курси – допоможуть навчитися вільно спілкуватися англійською. Основний акцент – комунікативна практика.
  3. Спеціалізовані курси – готують учнів до здачі тестів TOEFL, IELTS, GMAT, CAE, GRE. На заняттях ретельно розбирається програма певних тестів.
  4. Бізнес-курси – тут вас навчать правилам ділового етикету англомовних країн. Вивчається спеціальна лексика та правила ведення документації. Підійдуть людям, які співпрацюють з іноземними фірмами.
  5. Інтенсивні курси – для людей, яким потрібно вивчити англійську в найкоротші терміни. Передбачають 5-7 занять на тиждень. Так можна отримати ті ж знання, що і на класичних курсах, тільки набагато швидше.

Вибираємо методику навчання

Більшість сучасних закладів проводять навчання за перевіреною класичною схемою – це система рівнів від Beginner до Advanced, рівнів всього 6. Кожен рівень вивчається 3-9 місяців. Таке навчання триває 2-2,5 року. Розмовні навички розвиваються тільки на третьому рівні, що не дає можливості швидко освоїти мову. Курси тривалі і тому витратні.

Останнім часом стали частіше використовувати безрівневу, або комунікативну методику вивчення англійської. Викладачі в першу чергу формують навички спілкування. Спочатку навчають будувати речення, спілкуватися, а потім тільки навчають письму. Такі курсы английского для взрослых онлайн вважаються ефективнішими і цікавішими для учнів ніж класичні.

Яким повинен бути викладач?

Зробити вас знавцем англійської зможе тільки справжній фахівець. Ваш вчитель повинен володіти досконало англійською, вільно спілкуватися і мати вищу освіту. Добре, коли викладач проходив стажування за кордоном. Досвід роботи повинен бути не менше 3-5 років. Хороший викладач зможе зробити процес навчання захоплюючим і дасть необхідні знання.

Скільки людей в групі?

Оптимальна кількість учнів у класі – 4-10. Так викладач зможе приділити достатньо уваги кожному студенту і буде можливість розвинути комунікативні навички.

Чи потрібен пробний урок?

Серйозні освітні компанії часто проводять відкриті уроки, надають можливість безкоштовного пробного уроку. Скористайтеся цим шансом. Так ви зможете оцінити рівень викладання, переваги навчання і зрозуміти, чи підходять вам дані курси.