Як циклювати паркет: секрети і технології

шліфування-паркетуДля правильного циклювання паркету своїми руками, вам знадобиться деякий інструмент: циклювальна машина, шпателі, валик, віник, пилосос.

Головне на що потрібно звернути увагу, перед циклюванням паркету, це те в якому стані знаходиться ваш паркет. Циклювати можна тільки якщо він цілий, тобто нічого не хитається, жодна дощечка не відійшла від підлоги, немає гнилі або розсохлих елементів. Якщо це не так, циклювання потрібно відкласти і почати з ремонту паркету.

Приділіть підвищену увагу циклювальній машині. Є різні типи машин, у кожної є свої переваги і недоліки. Їх можна взяти в оренду на ринку або магазині  інструменту. Починають циклювання з циклювальної машини барабанного типу (або спеціальної плоскошліфувальної машини). Другий прохід робиться плоскошліфувальною машиною. І для циклювання кутів використовується кутова шліфувальна машина. Всі вони циклюють паркет за допомогою наждачного паперу. Шліфування паркету львів починають з крупнозернистою паперу зернистістю 30-50, на другому етапі беруть папір подрібніше 100-120.

Кількість проходів шліфувальної машини залежить від стану вашого паркету. Головне домогтися гладкої поверхні, прибрати найбільш великі борозни, ямки і горбки. Після зачистки паркету приступайте до шпаклювання. Вам не вдасться зачистити паркет так щоб він став ідеально гладким, тому шпаклівка просто необхідна, для усунення дрібних борозенок. Для шпаклювання застосовується спеціальна шпаклювальная паста. Вона може бути або готова, або змішувати з циклювального пилом, який залишилася від циклювання.

Шпаклювальна паста наноситься шпателем на всю поверхню паркету. Після нанесення пасти дають час висохнути, до 1год. Після висихання паркет ще раз проходять циклювального машиною з найдрібним наждачним папером. Для того щоб прибрати надлишки шпаклевальной пасти і зробити поверхню максимально гладкою.

Далі приступаємо до лакування паркету, потрібно вимести весь пил і бруд, гарненько пропилососити, не лінуйтеся, пропилососьте кілька разів, будь-яка смітинка буде добре помітна під лаком. Наливаємо на паркет трохи лаку і рівномірно розгортаємо його валиком. Починати потрібно від дальньої стіни і рухатися до дверей. Мінімальна кількість шарів лаку – 3, але може бути і більше, якщо вас не влаштовує гладкість паркету. Кожен шар повинен добре просохнути, про час висихання ви можете прочитати на банці з лаком.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*