Як вибрати банкетний зал для весільних урочистостей?

Вибір пристойного банкетного залу ресторану в наш час вже не є розкішшю. Якщо враховувати, скільки саме пропонує опцій будь-який банкетний зал, то стає заздалегідь зрозуміло – чому вони з кожним наступним роком стають все більш популярними в нашій країні. І недарма, ті сім’ї, які у віддаленій перспективі навіть не задумували про проведення весілля в будь-якому іншому місці, крім власного будинку або квартири, потихеньку змінюють своєму думку.

Так що може запропонувати хороший банкетний зал ресторану або кафе своїм клієнтам?

У першу чергу – хороший сервіс. Якщо сервіс виявиться на вищому рівні, то можна буде заздалегідь вважати, що все весільне шоу пройде на вищому рівні…

Але якщо бути трохи серйознішим, то на практиці це означатиме одне – офіціанти не будуть грубити своїм гостям, вчасно відгукуватися на їхні побажання – прибрати попільнички або відкрити пляшку вина… Але крім сервісу, уважному замовнику доведеться звернути увагу і на внутрішнє розташування банкетного залу – пристойний банкетний зал просто зобов’язаний мати необхідний вільний простір для прийому, як мінімум, 40-60 гостей в невеликому залі. Якщо кількість гостей виявиться дійсно великою, тобто більше 100-200 чоловік, то банкетний зал повинен запропонувати інший зал, більший за площею. Зараз є багато пропозицій на ринку розважальних послуг. І тепер можна знайти багато пропозицій від спеціалізованих банкетних залів, які мають відразу кілька залів (зазвичай до трьох), що розрізняються між собою розмірами.

Не останнє місце на вибір замовника матиме вплив і розташування банкетного залу. Незалежно від того де будуть розташовані весільні зали львів, потрібно звернути увагу на головне – щоб у банкетного залу була зручна автомобільна стоянка, на якій ті запрошені гості, які захочуть приїхати на весілля на власному авто, могли не хвилюватися стосовно свого автомобіля.

І остання ознака дійсно пристойного банкетного залу – це безкоштовний розвіз гостей по домівках. Ця послуга може виявитися визначальною для більшості гостей, оскільки вони (гості) зможуть дійсно по-справжньому розслабитися на весіллі, добре випити і закусити. І банкетний зал зможе на власному мікроавтобусі безкоштовно розвести гостей по домівках.